(0:2)
TE Felsőszeli - DAC 1904
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, 3.forduló • sze 27.9.2023, 15:30 • Horné Saliby
Gólok: 7. Risvanis 0:1 , 20. Ramadan 0:2 , 88. Herc 0:3 , 91. Romero Tocuyo 0:4
Játékvezető: Matej Choreň • Asszisztensek: Martin Borsányi, Ákos Juhos • Néző: 1960
91
A játékvezető nem hosszabbít tovább, lefújja a meccset. Továbbjutottunk a legjobb 32 közé! Következő kupameccsünket október 25-én játszuk, az ellenfélre pedig még várunk a sorsolásig. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket. Hajrá, DAC!
87
Egy sárkányrepülős repül el a pálya felett, így ő is láthatja a hazaiak legnagyobb gólhelyzete marad ki egy szabadrúgást követően.
85
A 10. szögletünket Veselovský adja be, a védők biztonságos területre fejelik a labdát.
82
Kaprinai ihletett formában véd, ez élete meccse! Baričić fejesét fogja meg a gólvonalon!
81
A mérkőzés utolsó 10 percébe lépünk, a továbbjutásunk nincs veszélyben, de jó lenne még egy gól.
80
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Ramadan, bejön Niarchos.
79
Veselovský is fölé emel.
78
Újabb gólhelyzet, megint Barišić az. Mendez beadására érkezik jól, de kapu fölé perdül róla a labda.
77
Barišić fejel magasan a kapu fölé.
Mind az öt cserelehetőségét kihasználta már a 33 esztendős hazao vezetőedző, Johancsik Patrik, aki a 2012/13-as idényben 20 mérkőzésen lépett pályára a DAC színeiben a II. ligában.
74
Csere a TJ Horné Saliby-nél/nál:
lemegy Paulo, bejön Kanócz,
lemegy Keresztesi, bejön Čiernik.
72
A két újoncunk, Redzić és Barišić kerül gólhelyzetbe. Előbbinél véd Kaprinai, másodiknál a kapufa segít.
70
Ismét ivószünetet rendel el a játékvezető.
69
A helyzet nem ismeretlen: Ramadan lő, Kaprinai véd. Gólhelyzet volt!
69
1960 néző váltott jegyet a mai meccsre. Abszolút nézőcsúcs!
66
Legaktívabb játékosunk, Ramadan lendíti lövésre a lábát mintegy 18 méterről. Laposan gurít, de nem találja el a kaput, kirúgás következik.
64
A következő, 4 forduló során már nem érvényes a keleti-nyugati területi szétosztás, ám a Niké Liga csapatai továbbra is kiemeltek maradnak.
61
A 17 éves kaprinai véd ismét, ráadásul kétszer is! Előbb Ramadan kapuba tartó labdájának állja útját, majd Veselovský távoli emelését tenyereli a kapu mellé. A meccs hőse ez a srác!
60
lemegy Vitális, bejön Redzić.
58
Felhörül a hazai közönség. Jankaj beadása után a most beállt Pishenin kerül gólhelyzetbe, az ünneplés azonban elmarad. "Legalább egy gólt engedjetek be!" – kiáltja egy felsőszeli szurkoló a lelátóról.
57
lemegy Varga, bejön Pishenin.
56
Vitális kísérletezik ismét. Laposan lövi rá, de pontatlanul.
53
A 4. forduló hivatalos játéknapja október 25-e, szerda, 14:00 óra. Amennyiben itt továbbjutunk...
51
A pontrúgást maga a sértett végzi el, de csak a sorfalat találja telibe.
51
Ramadannal szemben szabálytalankodik a csereként beállt Szüllő, jó helyről végezhetjük el a szabadrúgást.
48
A bajnokságban a 8. fordulót követően a negyedik helyen áll a Felsőszeli, három ponttal lemaradva az éllovas Nagyabonytól.

45+1
Ismét Kaprinai! Ezúttal Romero bombáját lökte ki szögletre.
44
Gavrić akrobatikus mozdulattal szerezne gól, csak egy a baj, hogy Kaprinai állt vele szemben. A kapus az akciót követő szöglet után is bravúrral véd. Egyértelműen ő a felsőszeli legjobb játékosa.
43
Ramadan lövőkedve kiapadhatatlan. Most is próbálkozik, de próbálkozása fölé megy.
42
Kaprinai megint nagyot hárít! Ramadan rárúgja, a kapus kiüti, Trusa pedig mellé gurítja.
40
Ramadan lő oldalhálót, miközben a kapu mögötti DAC-tábor rákezd a "Mindent bele!" buzdításra.
39
Romero mély indítása sajnos senkinek sem jó, a bal kapufa mellett megy ki a labda.
35
Sortűz alatt a szeli kapu! Vitális bombáját az egyik védő kirúgja a vonalról, Trusa pedig a felső lévet találja telibe.
34
Brunettit kaszálja el negy erővel Martinka. Szerencsére nincs sérültje az ütközetnek, de egy sárgát megérdemelt volna a hazai.
31
Ismét a hazai kapuban táncolt a labda, de Choreň játékvezető les címén érvényteleníti a találatot.
29
A DAC-mezben első ízben pályára lépő Romero is próbálkozik. Elsőre jónak tűnik a lövés, de egy kicsit pontosabban is célozhatott volna.
27
Két parádés védést mutat be a felsőszeli kapus! Először Mendez lövését hatástalanítja, majd Herc fejesébe teszi bele jó ütemmel a kezét, így továbbra is várni kell a harmadik gólunkra. Nagy tapsot kap a hazai közönségtől Kaprinai.
25
Ivószünetet rendel el a játékvezető.
24
Az összecsapás továbbjutója a 4. forduló sorsolása után kap ellenfelet.
22
Vitális jelentkezik egy jól leszorított, szép lövéssel. Kár, hogy most magabiztos volt Kaprinai, így az eredmény nem változik.
20
Az előbb nagyot védett, most viszont mellé nyúlt a kapus. Ramadan gyenge beadását bevédi a hálóba – 0:2
20
Gólszerző RAMADAN.
17
Gólhelyzetben ment a hazai kapus, Kaprinai. Herc tálalt az üres területre Gavrić elé, aki ezúttal ajtó-ablak helyzetben ront. Marad az egygólos vezetés.
15
Ramadan ad be a szélről, Brunetti fölé fejeli. Nagy a nyomás a hazai csapaton. Ne, feledjük, öt osztálynyi különbség van a két csapat között.
14
A Slovnaft Cup versenykiírása alapján egészen a negyeddöntőkig egy mérkőzésen dől el a továbbjutó kiléte. Döntetlen eredmény esetén nincs hosszabbítás, rögtön tizenegyespárbaj következik.
11
Herc indítja Gruszkowskit a jobb oldalon, de lest fúj a bíró.
10
Szeretnénk gyorsan duplázni, de Trusa most csak a kapufát találja el, amelyről kifelé pattan a labda.
7
Nem kellett sokáig várni a vezető gólunkra, Gruszkowski átadásás Risvnais váltja gólra – 0:1
7
Gólszerző RISVANIS.
6
Trusa kombinál ügyenes a 16-oson belül, a lövést bevállalja, de a labda a centikkel halad el a jobb oldali kapufa mellett.
4
Mandez bal oldali beadását Herc vágja a kapu fölé.
2
Ramadan céloz a kapu mellé.
1
Pályán a játékosok. A hazaiak zöldben, mi sárgában. Zsúfolásik megtelt minden ülő- és állóhely.
Tartsanak velünk, és nem maradnak le a mérkőzés egyetlen fontos momentumáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30-kor kezdődik.